fbpx

NOWOCZESNA STREFA NAUKI I ROZRYWKI

AquaEduFun to nowoczesne centrum dydaktyczno rozrywkowe, stworzone z myślą o dzieciach, które pragną doświadczać, odkrywać i bawić się jednocześnie.

CO TO JEST 

Aqua EduFun to połączenie 4 nowoczesnych pracowni edukacyjnych ze strefą interaktywnej rozrywki. Każdy warsztat wyposażony została w profesjonalny sprzęt dydaktyczny. W centrum AquaEduFun znajdziemy:

  • pracownie robotyczną,
  • laboratorium chemiczne,
  • laboratorium biologiczne,
  • salę doświadczeń fizycznych
  • oraz strefę rozrywki Kid’s Fun.

W centrum AquaEduFun, dzieci i młodzież mają  możliwość eksperymentowania na profesjonalnym sprzęcie, w oparciu o najnowszą metodologię nauczania. Pod okiem naszych edukatorów prowadzących zajęcia,  samodzielnie wykonują niesamowite doświadczenia i odkrywają nowe pasje!

DLA KOGO?

Centrum Aqua EduFun zostało stworzone z myślą rozwijania pasji naukowych poprzez zabawę.  Zapraszamy codziennie, osoby indywidualne, rodziny, grupy zorganizowane, przedszkola, szkoły i wszystkich zaintersowanych do naszej nowoczesnej strefy nauki i rozrywki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Centrum AquaEduFun.

Laboratoria naukowe

Weź udział w nowoczesnych laboratoriach w Centrum AquaEduFun. Zajęcia dla grup szkolnych , przedszkolnychi grup zorganizowanych. Do wyboru: laboratorium fizyczne, biologiczne, chemiczne i robotyczne.

Kid’s Fun Park

Kid’s Fun Park to nowoczesna strefa zabaw dla dzieci. Na wszystkich czeka wiele atrakcji i spora dawka ruchu.

Urodziny Edukacyjne

Edukacyjne urodziny z EduFun to wspaniałe przeżycie dla każdego dziecka! Z naszą pomocą urządzisz swojemu dziecku najlepsze urodziny w życiu!

Półkolonie na wiosnę, lato i zimę

Centrum EduFun zaprasza wszystkie dzieci na najlepsze półkolonie naukowe. Gwarantujemy, że dzieci każdego dnia z naszych półkoloni wrócą do domu zmęczone i z uśmiechem na twarzy!

JAK DO NAS DOJECHAĆ?