fbpx

Projektujemy Niepowtarzalne Eventy

 

Sądzisz, że widziałeś już każdą imprezę i nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć? Oznacza to tylko jedno - czas zaprosić nas do współpracy!

Przede wszystkim – dobry plan! Następnie: wieloletnie doświadczenie, pasja, zaangażowanie, kreatywne pomysły oraz  zespół profesjonalistów, którzy kochają to co robią!

Opracowaliśmy do tej pory ponad 100 różnych interaktywnych scenariuszy imprez - astronomia, robotyka, promocja piwa, dzień truskawki, dożynki - nie ma dla nas tematów, których nie jesteśmy w stanie zorganizować!

 

Promocja

Social media, internet, prasa i dystrybucja materiałów- wspólnie ustalimy kiedy i jak nagłośnić Twoje wydarzenie!

Program

Planujemy cały program sceniczny, zapewniamy atrakcje, catering, oprawę muzyczną

oraz zaplecze  organizacyjno-techniczne.

Konferansjer

Barwna, charyzmatyczna, ale też pełna humoru postać! Odnajduje się podczas uroczystych gali i konferencji, a także podczas mniej formalnych realizacji.

Naukowe Show

Widowiskowe wybuchy, kolorowe płomienie, wielkie azotowe chmury, eksplodujące arbuzy i rozpadające się beczki!

Stanowiska Naukowe

Pokazujemy zwariowane zjawiska optyczne, fizyczne i chemiczne. Używamy kul i talerzy plazmowych, budujemy silniki, zabawki solarne i wiele innych!  

Oprawa Graficzna

Opracowujemy całą koncepcję wizualną  organizowanego wydarzenia. Projektujemy plakaty, zaproszenia, banery, roll-up’y i inne potrzebne elementy graficzne.

Imprezy plenerowe

Organizujemy imprezy plenerowe nad morzem, w dużych halach, w restauracjach, placach itp. To Państwo decydują jakie miejsce jest idealne na zabawę, a my zajmujemy się resztą.

Eventy Firmowe

Organizujesz piknik na 20-lecie firmy? Zawarłeś umowę z nowym partnerem i szykujesz uroczystą galę? Chcesz zrobić pokaz specjalny BHP? Super! Każdy Event przygotowywany jest osobno, dedykowany specjalnie dla Ciebie!

Festiwale Naukowe

Festiwal Naukowy to wspaniałe wydarzenie, które ma na celu rozbudzić pasje naukowe wśród dzieci i młodzieży. W ramach programu przeprowadzamy specjalne pokazy edukacyjne, warsztaty, doświadczenia i eksperymenty.

Pikniki Edukacyjne

Piknik Edukacyjny to coś więcej niż zwykła impreza, to pomysł na połączenie rozrywki i edukacji w całość. Bawimy się i uczymy jednocześnie, dając wiele radości wszystkim uczestnikom.

Festyny Rodzinne

Planujesz imprezę rodziną? Fantastycznie! W naszej ofercie mamy dmuchańce i zjeżdżalnie, oraz cały szereg eksperymentów chemicznych i fizycznych, które sprawią, że będzie to niezapomniane wydarzenie!

WYBIERZ MIEJSCE NA EVENT – MY GO ZORGANIZUJEMY!

Centrum EduFun posiada pełne, profesjonalne zaplecze techniczne i bogate doświadczenie w organizacji pikników edukacyjnych, eventów i imprez firmowych. Posiadamy wspaniałą kadrę animatorów. Nasz zespół zapewni Państwu najwyższą jakość usług oraz dużą elastyczność we współpracy. Jesteśmy prężni, kreatywni i gotowi na nowe wyzwania!

Masz pytania? Pisz śmiało!

Daj znać jak możemy Ci pomóc.


Jak możemy ci pomóc?

Zadaj pytanie lub po prostu zostaw informację.
Skontaktujemy się z tobą tak szybko jak to tylko możliwe w świecie naukowców.


Kliknij, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.