fbpx

Wspieramy rozwój, wykorzystując fundusze unijne

Od blisko dwóch lat realizujemy zajęcia edukacyjne dla szkół podstawowych, gimnazjów jak i przedszkoli w ramach projektów unijnych. Celem strategicznym jest wzmocnienie edukacji i podniesienie kluczowych kompetencji.

Rozwój umiejętności

Poprzez uczestnictwo w projektach edukacyjnych w ramach funduszy Unijnych, wspomagamy rozwój umiejętności uczniów, takich jak: praca w grupie, kreatywne myślenie oraz wykorzystywania w procesie nauki, nowoczesnych technologii.

Różnorodność form

W czasie zajęć wykorzystujemy zróżnicowane formy edukacji: warsztaty, eksperymenty i laboratoria. Stosując autorską metodą Interaktywnej Edukacji, rozwijamy wiedzę z zakresu nauk matematyczno-przyrodniczych i robotyki.

Wzrost motywacji

Naszym celem jest zwiększenie motywacji do rozwijania pasji i zainteresowań wśród uczniów uzdolnionych, ułatwiając im trud zdobywania wiedzy, poprzez tworzenie odpowiednich warunków do nauki.

Podnoszenie kompetencji

Zapewniamy podniesienie kompetencji kadry dydaktycznej w zakresie wdrażania i stosowania interaktywnej formy edukacji z specjalnym uwzględnieniem nowoczesnych form przekazu w procesie nauczania.

Gwarancja Sukcesu

Gwarantujemy sukces w każdym podjętym projekcie, realizowanym w ramach funduszy unijnych. Razem stworzymy odpowiednią przestrzeń dla bodźców potrzebnych do dalszej nauki i rozwoju.

Zajęcia warsztatowe prowadzone metodą eksperymentów. Nauka w formie gier i zabaw. Cały niezbędny sprzęt potrzebny do realizacji zajęć.

Oragnizujemy dla całych szkół Otwarte Dni z Nauką. Do danego miejsca przyjeżdżamy na jeden bądź kilka dni prezentując najbardziej efektowne zjawiska z fizyki, chemii, biologii, robotki i nowych technologii.

Festiwale kreatywności to widowiskowe pokazy sceniczne, kolorowe miasteczko edukacyjne, naukowe konkursy. Do tego strefa kreatywności , barwni konferansjerzy i animatorzy, park dmuchanych atrakcji. Festiwal planujemy biorąc pod uwagę Twoje potrzeby, możliwy budżet, założenia projektu, wiek oraz ilość uczestników. 

Zajęcia rozwijające umiejętności niezbędne na rynku pracy. Roboty humonoidalne typu Darwin. Praca na najnowszych zestawach Lego WeDo i Mindstorms. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli. Rozwijanie umiejętności pracy zespołowej. Widowiskowe pokazy typu Science Show z robotyki. 

Nowoczesne laboratoria zwiększające szanse edukacyjne dzieci. Zajęcia warsztatowe prowadzone metodą eksperymentów. Rozwijanie kluczowych kompetencji. Realizacje na terenie całej Polski. 

Doskonalenie kompetencji zawodowych. Edukacja przez doświadczanie - interaktywne metody w nauczaniu. Rozwijanie kluczowych umiejętności nowoczesnej interakcji. 

DO KOGO SKIEROWANA JEST NASZA OFERTA?

Przedszkola

Kierujemy naszą ofertę do przedszkoli, oferując zajęcia edukacyjne, dedykowane specjalnie dla dzieci w wieku 4-6, dostosowane do ich potrzeb. W ramach zajęć przeprowadzamy pokaz naukowy i warsztaty, w których wszystkie dzieci biorą aktywny udział.

Szkoły

W naszej ofercie dla szkół, znajdują się innowacyjne zajęcia wykorzystujące nowoczesne technologie. Dostosowując się do potrzeb i zainteresowań uczniów, w trakcie zajęć używamy m.in. drukarek 3D, dronów i robotów.

Gminy i Miasta

Projektujemy pikniki, imprezy plenerowe i szereg innych wydarzeń edukacyjno-naukowych. Wprowadzamy w życie Państwa koncepcje, przygotowując innowacyjny projekt, dostosowany do konkretnej tematyki i założonych celów.

 

PROWADZISZ JUŻ PROJEKT W RAMACH FUNDUSZY UNII EUROPEJSKIEJ?

Prowadzisz już projekt w ramach funduszy UE? Bardzo nas to cieszy! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, możemy zostać partnerami, realizując określoną część projektu. Możemy także zająć się realizacją wszystkich etapów projektu - jako główny wykonawca. Na Państwa życzenie, pomagamy przy pisaniu, jak również sami, po konsultacjach z państwem, piszemy wnioski o dotację UE.

Masz pytania? Pisz śmiało!

Daj znać jak możemy Ci pomóc.


Jak możemy ci pomóc?

Zadaj pytanie lub po prostu zostaw informację.
Skontaktujemy się z tobą tak szybko jak to tylko możliwe w świecie naukowców.


Kliknij, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.