fbpx

KID'S FUN, CZYLI NAJLEPSZA ZABAWIA I ATRAKCJE

AquaEduFun to nowoczesne centrum dydaktyczno rozrywkowe, stworzone z myślą o dzieciach, które pragną doświadczać, odkrywać i bawić się jednocześnie.

Zdrowa i bezpieczna zabawa

Centrum EduFun specjalizuje się w zarażaniu dzieci ciekawością świata. Gdy eksperymentują - poznają jego tajniki. Poprzez zabawę uczą się fizyki, chemii, biologii geografii, matematyki, a nawet programowania i robotyki!

Zabawa w godzinach
11:00 – 19:00

Opieka w godzinach 7:00 – 17:00 – Podczas półkolonii opieka nad dzieckiem zapewniona będzie już od wczesnych godzin porannych, aż po południowe. Dzięki temu można spokojnie zostawić dziecko przed pracą i odebrać po niej.

Poczęstunek

W naszym Centrum znaduje się mini kawiarnia, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Kawa lub herbata dla rodziców i przekąska dla dzieci.

Innowacyjne zajęcia

Innowacyjne zajęcia wykorzystujące najnowsze technologie, rozwijające nie tylko stronę naukową, ale również pracę w grupie. Na uczestników czekają hologramy, roboty, drony, druk 3D i wiele więcej!

Kreatywne Warsztaty

W trakcie dnia prowadzimy kreatywne warsztaty, podczas których: eksperymentujemy, odkrywamy i bawimy się. Twoje dziecko na pewno nie będzie się nudzić!

SPRAWDŹ JAKIE ATRAKCJE NA CIEBIE CZEKAJĄ!

Na naszej klatce czekają na Ciebie rozmaite atrakcje! Zjeżdżalnia ślimakowa, tubowa, dwutorowa. Trampolina, podwieszony tunel, armatki. Musisz się tu pobawić!

Do tego sale pełne eksperymentów i warsztatów!

Gigantyczny plac zabaw czeka na wszystkie dzieci! Zjeżdżalnie tubowe, dwutorowe, przezroczysty tunel, suchy basen z piłkami, trampolina, podwieszany ruchomy tunel, spider tower i wiele innych atrakcji! Rodzice mogą się zrelaksować w naszej kawiarni pijąc pszną kawę. 

Dodatkowo, oprócz zabawy na Małpim Gaju, weź udział w warsztatach rozwijających zdolności maunalne! Podczas wartsztatów artystycznych odkryjemy nasze talenty.

Skorzystaj z jednej z wielu zjeżdżalni na placu zabaw w EduFun. Do wyboru masz prawie 3 metrową zjeżdżalnie dwutorową, zjeżdżalnie ślimakową, zjeżdżalnie do suchego basenu. Przyjdź i przekonaj się sam jak można się świetnie bawić na naszym placu zabaw! 

Dla najmłodszch przygotowaliśmy kącik malucha. Znajdziesz tam bezpieczne elementy i zabawki dla Twoich pociech. W czasie zabawy możesz odpoczać w naszej kawiarni, pijąc przepyszną kawkę. 

Profesjonalna pracownia robotyczna wyposażona m.in. w zestawy robotów humanoidalnych, Lego Mindstorms EV3, Lego WeDo 2.0, zestawy innych robotów, laptopy, tablety, niezbędne programy i aplikacje. Laboratorium chemiczne i biologiczne! Bawimy się i eksperymentujemy!

Chcesz żeby dzeci bawiły się z nami dłużej? Zapraszamy na wspólne urodzinki lub półkolonie! Łączymy edukację z nauką!

DNI TYGODNIA1 GODZINA3 GODZINYBEZ LIMITUPROMOCJA
DO KOŃCA MAJA
Poniedziałek - Czwartek17,00 zł25,00 zł30,00 złKup bilet na 1 godzinę i baw się ile chcesz!
Poniedziałek - czwartek
Bilet rodzinny (3 dzieci)
45,00 zł65,00 zł80,00 zł
Piątek - niedziela19,00 zł28,00 zł33,00 złKup bilet na 1 godzinę i baw się ile chcesz!
Piątek - niedziela
Bilet rodzinny (3 dzieci)
50,00 zł75,00 zł89,00 zł

NIE CZEKAJ! ŚWIETNA ZABAWA CZEKA!

Kid's Fun

Wypełnij formularz.Kliknij, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.