fbpx

Nowoczesne Laboratoria Naukowe

Weź udział w naszych nowoczesnych zajęciach i przekonaj się, jak niesamowity jest nasz świat!

SCHOOL LAB

Zajęcia dla grup szkolno- przedszkolnych

Zapraszamy grupy przedszkolne i szkolne do naszych laboratoriów, na praktyczne poznawanie świata. Tutaj przeprowadzicie doświadczenia, które ukażą Wam jak fascynująca jest nauka.

EDU KURSY

Zajęcia dla osób indywidualnych

Zapraszamy naszych małych naukowców na zajęcia indywidualne. W trakcieEduKursów odkryjesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania! Przeprowadzisz fascynujące eksperymenty.

Kliknij, aby zobaczyć harmonogram zajęć Solo Lab

Nowoczesny sprzęt
Eksperymentujemy na profesjonalnym i nowoczesnym sprzęcie. Wyposażyliśmy laboratoria w nowe technologie pozwalające jeszcze bardziej zgłębić piękno nauki.

Program
Program zgodny z podstawą programową Wszystkie zajęcia dostosowane są do podstawy programowej. Uczestnicy eksperymentują samodzielnie lub w małych grupach, w zależności od tematyki doświadczeń.

Kadra
Nasi specjaliści od doświadczeń dbają, byś nie tylko zdobywał wiedzę, ale również dobrze się przy tym bawił! Dobry humor gwarantowany

Wsparcie
Wsparcie dla nauczycieli Organizujemy wsparcie metodyczne, jak i dydaktyczne dla nauczycieli z tematyki: robotyka, chemia, biologia, fizyka

Profesjonalna pracownia robotyczna wyposażona m.in. w zestawy robotów humanoidalnych, Lego Mindstorms EV3, Lego WeDo 2.0, zestawy innych robotów, laptopy, tablety, niezbędne programy i aplikacje.

Nowoczesne laboratorium wyposażone w odczynniki niezbędne do wykonywania eksperymentów, szkło laboratoryjne, wyspy i stoły przystosowane do pracy młodego chemika. W programie szereg warsztatów i eksperymentów.

Biologia w zupełnie nowym wydaniu. Zajrzyj w głąb komórki, zbadaj DNA, dowiedz się jak działa ludzki organizm! Wiedzę zdobądź przeprowadzając doświadczenia oraz korzystając z nowych technologii.

Pracownia fizyczna pozwalająca połączyć otaczający nas świat z nowymi technologiami. Program opracowany w oparciu o podstawę programową. Profesjonalny i nowoczesny sprzęt.

Kurs uczy programowania, podstaw tworzenia stron www., obsługi programów, tworzenia gier komputerowych oraz konstruowania i programowania nowoczesnych robotów. Ponadto podczas kursu poznamy tajniki działania druku 3D.

Eksperymenty w zupełnie nowym wydaniu. Dowiemy się, jak stworzyć labirynt ze światła, czy są jakieś metody badawcze na poszukiwanie życia pozaziemskiego, czym zajmuje się kryminalistyka, jak działają planetaria oraz jak eksperymenty wykorzystywane są przy tworzeniu filmów!

TematEDULAB ROBOFUNROBOFUN
Wiek6 - 10 lat7 - 9 lat10 - 13 lat
Godziny zajęć17.00 - 19.0011.00 - 13.0013.30 - 15.30
Dzień tygodniaCzwartekSobotaSobota
Spotkanie nr 126.wrz28.wrz28.wrz
Spotkanie nr 203.paź05.paź05.paź
Spotkanie nr 310.paź12.paź12.paź
Spotkanie nr 417.paź19.paź19.paź
Spotkanie nr 524.paź26.paź26.paź
Spotkanie nr 607.lis16.lis16.lis
Spotkanie nr 721.lis23.lis23.lis
Spotkanie nr 828.lis30.lis30.lis
Spotkanie nr 905.gru07.gru07.gru
Spotkanie nr 1012.gru14.gru14.gru

Laboratorium!

Wypełnij formularz.
Kliknij, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz regulaminem Obiektu Centrum EduFun.