fbpx

 

Warsztaty kosmiczne i zwiedzanie Habitatu LunAres!

Szanowni Państwo,

bardzo nas cieszy, że pragniecie wziąć udział w bezpłatnych warsztatach edukacyjnych odbywających się w Habitacie LunAres organizowanych przez miasto Piła. Jest to wydarzenie skierowane do dzieci, rodzin, osób indywidualnych, pokazujące jak piękny i warty odkrycia jest Kosmos. W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość zwiedzenia wnętrz Habitatu, gdzie analogowi astronauci prowadzą swoje eksperymenty i mieszkają na co dzień. Dodatkowo, kazdy z uczestników, weźmie udział w kosmicznych warsztatach naukowych, gdzie będzie miał możliwość poznać planety, posterować łazikiem, pobawić się różnorodnymi robotami. Zapraszamy do zapisów!

24.09 godzina 09.00 - Limit przekroczony, zapisujesz się na listę rezererwową // The limit is exceeded, you are subscribing to the reserve list.

24.09 godzina 09.40 - Limit przekroczony, zapisujesz się na listę rezererwową // The limit is exceeded, you are subscribing to the reserve list.

24.09 godzina 11.00 - Limit przekroczony, zapisujesz się na listę rezererwową // The limit is exceeded, you are subscribing to the reserve list.

24.09 godzina 11.40 - Limit przekroczony, zapisujesz się na listę rezererwową // The limit is exceeded, you are subscribing to the reserve list.

24.09 godzina 12.20 - Limit przekroczony, zapisujesz się na listę rezererwową // The limit is exceeded, you are subscribing to the reserve list.

24.09 godzina 13.00 - Limit przekroczony, zapisujesz się na listę rezererwową // The limit is exceeded, you are subscribing to the reserve list.

24.09 godzina 13.40 - Limit przekroczony, zapisujesz się na listę rezererwową // The limit is exceeded, you are subscribing to the reserve list.

24.09 godzina 14.20 - Limit przekroczony, zapisujesz się na listę rezererwową // The limit is exceeded, you are subscribing to the reserve list.


Kliknij, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz regulaminem wydarzenia.

Wszystkie dane zostaną usunięte dzień po realizacji wydarzenia.

Koniecznie zapoznaj się z mapą dojazdu do LunAres => MAPA LunAres
Link do google maps