fbpx

Tworzymy Edukację Przyszłości!

Od blisko 10 lat zmieniamy system edukacji w Polsce. Prowadzimy nowoczesne zajęcia edukacyjne i warsztaty. Specjalizujemy się w zarażaniu dzieci ciekawością świata!

 

ZORGANIZOWALIŚMY JUŻ

 

______
pikników edukacyjnych

______
zimowych pikników

______
imprez urodzinowych

______
pokazów specjalnych

______
eventów tematycznych

HISTORIA CENTRUM EDUFUN

Czym jest doświadczanie? W jaki sposób uczyć dzieci i młodzież otaczającego świata? Jak rozbudzać w sobie pasję?

Moim marzeniem było, i ciągle jest, ulepszanie systemu edukacji. Zrozumiałem, jak ważna jest to kwestia, biorąc udział w konkursie naukowym. Na etapie wojewódzkim otrzymałem zadanie dokonania analizy chemicznej. Co ważniejsze – nie na papierze, a doświadczalnie. Po raz pierwszy w życiu trzymałem w ręce probówkę i mogłem mieszać ze sobą dowolne substancje chemiczne. Tamto doświadczenie pokazało mi, że sama tablica i kreda nie wystarcza! Taki sposób nauczania odbiera naukom przyrodniczym – chemii, fizyce, biologii – cały sens i możliwość prawdziwego poznania. Niezbędne są doświadczenia, dostęp do odpowiednich pomocy dydaktycznych,  zadania pozwalające używać kreatywności.

To właśnie wtedy zrozumiałem, że moją pasją, moim marzeniem jest udostępnianie interaktywnej edukacji szkołom.

DLACZEGO POWSTAŁO CENTRUM EDUFUN?

Z tego powodu powstało Centrum EduFun. EduFun to połączenie edukacji i zabawy w jedną interaktywną całość. To odpowiednio opracowane zajęcia, mnóstwo fascynacji, zdolności dydaktyczne poparte wieloletnim doświadczeniem i przede wszystkim danie uczniom możliwości samodzielnego wykonywania eksperymentów. Takie działania pomogły zainicjować początek nowej generacji młodych ludzi. Pokoleniu, które rozumie świat, umie rozwiązywać skomplikowane problemy, jest twórcze i pełne radości życia. Jest to kierunek działania, któremu poświęcam moje życie.

Pasjonaci edukacji

Centrum EduFun tworzone jest przez i dla pasjonatów edukacji. Wspólnie kreujemy nową rzeczywistość dla naszych dzieci, pełną doświadczeń, odkrywania i poznawania naszego świata.

Interakcja

Centrum EduFun to zajęcia interaktywne, z wykorzystaniem zarówno najnowszych technologii. U nas wszystkie dzieci eksperymentują i  same odkrywają prawa i zasady rządzące światem.

Wolność

Wierzymy, że tylko niczym nie skażona wolność i bogata wyobraźnia daje możliwość ulepszenie naszego świata, dlatego Centrum EduFun wspiera nowoczesne idee i ciekawe pomysły.

Edukacja przyszłości

Centrum EduFun stawia sobie za cel, ulepszanie aktualnych metod nauczania, tworząc edukację przyszłości. Edukację otwartą na pomysły, innowacyjne rozwiązania, wspierające nasze dzieci w ich rozwoju i marzeniach.

KLIENCI O NAS

PARTNERZY