fbpx

Regulamin półkolonii

Sądzisz, że widziałeś już każdą imprezę i nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć? Oznacza to tylko jedno - czas zaprosić nas do współpracy!

REGULAMIN PÓŁKOLONII EDUKACYJNYCH EDUFUN INFO OGÓLNE

 1. Regulamin dotyczy wszystkich turnusów półkolonii, podanych na stronie edufun.pl.
 2. Organizatorem jest Inter_Edu Dawid Kubacki, ul. Sędzickiego 1/15, 84-100 Puck.
 3. Wiemy, że niektórzy z Was pracują bardzo dłuuugo. Nie martwcie się J Opiekę nad dziećmi zapewniamy w godzinach 07.00 - 17.00
 4. W godzinach 07:00-09:00 jest czas na zbiórkę Uczestników w podanej lokalizacji. Odbiór możliwy jest w godzinach 15-17:00. Poza tymi godzinami można dowieźć/odebrać dziecko do/z aktualnego miejsca przebywania grupy zgodnie z programem.
 5. W godzinach 9:00-15:00, oprócz eksperymentowania, lubimy zabierać grupy na różne wycieczki. To gratisy od EduFun, które nie są stałym punktem programu i mogą być modyfikowane. Zapewniamy transport i wejściówki, więc nie ponoszą Państwo z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów.
 6. Z nami bawią się i maluszki i starszaki. Podzieleni zostaną na dwie grupy wiekowe: 5- 7 lat, 8 - 12 lat.
 7. Interakcja to podstawa! Zajęcia organizujemy w małych, max. 20 osobowych grupach.
 8. Gdyby było nas za mało… kurs odbędzie się, jeśli liczba zapisanych dzieci wyniesie co najmniej 10 osób.
 9. Ale nawet, jeśli będzie nas malutko - mamy plan! W razie konieczności nastąpi reorganizacja. Zastrzegamy sobie prawo do możliwości zmienienia tematów lub połączenia grup.
 10. A jakie planujemy atrakcje, gdzie i kiedy? Tematy, lokalizacja oraz terminy – wszystko na naszej stronie.
 11. Nie zabraknie też pyszności: w cenę wliczony jest dwudaniowy obiad (zupa oraz drugie danie), podwieczorek - zdrowe smakołyki, soczek, woda lub herbata.
 12. Lubicie niespodzianki? To świetnie. Każde dziecko otrzyma na zakończenie dyplom oraz upominek.
 13. Czy trzeba zabrać coś ze sobą? Drugie śniadanie, kapcie, strój sportowy oraz… dobry humor J

  ZAPISY I PŁATNOŚCI

 1. A gdzie można się zapisać? Możesz zadzwonić: 792-400-514, lub napisać: [email protected].
 2. Zadatek wpłacony na poczet rezerwacji wynosi 100zł. Należy podaną kwotę wpłacić od razu po zapisaniu. Jest to gwarancja rezerwacji dla obu stron. Możecie nas odwiedzić osobiście (w siedzibie Centrum EduFun, przy ul. 10 Lutego 21/2 w dni powszednie, w godzinach 8.00 - 16.00). Dla zabieganych mamy inną opcję J przelew na konto
  • 88 1950 0001 2006 0411 9894 0002
  • Inter_Edu Dawid Kubacki, ul. Sędzickiego 1/15 84-100 Puck.
  • Żeby nic nam się nie pomyliło, przelew zatytułuj:
  • Imię i nazwisko dziecka_data_lokalizacja np. Jaś Kowalski_Gdynia_25.06-29.06
 3. A kiedy wpłacić resztę? Najpóźniej pierwszego dnia rano (forma płatności – gotówka lub karta płatnicza) lub przelewem w tygodniu poprzedzającym turnus (przelew musi być już zaksięgowany)
 4. Ile to wszystko będzie kosztowało? Szczegóły dotyczące ceny oraz tego co ważniejsze, czyli promocji, znajdziecie na naszej stronie. Możemy też opowiedzieć Wam o nich przez telefon.
 5. Rezygnacja – co z płatnością? Z doświadczenia wiemy, że mimo planowania, pojawiają się różne nieprzewidziane okoliczności. Jeśli z przyczyn niezależnych od Was zmuszeni będziecie zrezygnować z uczestnictwa w naszych półkoloniach, zgłoście to niezwłocznie. Każdą sytuację staramy się rozpatrywać indywidualnie.

WAŻNE INFORMACJE, ZGODY

 1. Kochani Rodzice! Zapisując swoje pociechy na półkolonie EduFun wyrażacie zgodę na jego uczestnictwo we wszystkich atrakcjach (również tych sportowych) i niespodziankach, które w tym roku dla nich zaplanowaliśmy. A planów mamy mnóstwo!
 2. Organizator oświadcza, że jest Administratorem Danych osobowych Dzieci oraz ich Rodziców, w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych, w zakresie danych osobowych wskazanych w formularzu, o którym w ust. 5 powyżej. Dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji oraz realizacji usługi, tj. udziału Dzieci w Warsztatach.
 3. Każdej osobie, której dane osobowe są przetwarzane przez Organizatora, przysługuje prawo do wglądu do jej danych osobowych oraz ich poprawiania, przenoszenia i żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jeżeli zachodzą ku temu podstawy prawne, a przetwarzanie tych danych w celach innych, niż wymienione w ust. 17 powyżej wymaga uzyskania uprzedniej jednoznacznej zgody tej osoby. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu przetwarzania danych osobowych, o którym mowa w ust. 17 powyżej.
 4. Dane osobowe Dzieci oraz Rodziców nie są przez Organizatora sprzedawane ani użyczane. Przetwarzanie danych osobowych może być przez Organizatora powierzone podmiotom trzecim, w szczególności świadczącym usługi hostingowe Serwisu; firmom księgowym lub audytorskim, które prowadzą rozliczenia księgowe, płacowe lub świadczą usługi audytorskie na rzecz Administratora; firmom informatycznym i firmom zapewniającym wsparcie i zarządzanie infrastruktury IT Administratora.
 5. Organizator ma prawo i obowiązek udzielić informacji o posiadanych danych osobowych użytkowników Serwisu organom państwowym, uprawnionym do ich otrzymania na podstawie odrębnych przepisów prawa, na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań.
 6. Każda osoba ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego kontrolującego sposób przetwarzania danych osobowych.
 7. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez cały okres obowiązywania umowy o świadczenie usług edukacyjnych, a po jej zakończeniu przez  okres przedawnienia ewentualnych roszczeń lub zobowiązań podatkowych i/lub prawnych. W przypadku gdy podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest zgoda – przetwarzanie danych osobowych będzie miało miejsce aż do czasu jej wycofania.
 8. Teren Obiektu jest objęty monitoringiem. Monitoring nie będzie naruszał dóbr osobistych Gości. Wchodząc na teren Obiektu Goście wyrażają zgodę na zapis wizerunku Gości i osób znajdujących się pod ich opieką oraz na rozpowszechnianie ww. wizerunku dla celów promocyjnych Centrum EduFun.
 9. Klient zrzeka się wszelkich roszczeń z tytułu wykorzystania jego wizerunku w zakresie określonym w punkcie powyżej, w tym zrzeka się praw związanych z kontrolą i zatwierdzaniem każdorazowego wykorzystania fotografii z jego wizerunkiem w celach promocyjnych Centrum EduFun.
 10. Zapoznaj się z polityką prywatności, gdzie szczegółowo opisano przysługujące Ci prawa.
 11. Uff… staraliśmy się opisać w miarę możliwości wszystko to, co najważniejsze. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania lub sugestie - dzwońcie albo piszcie J Jesteśmy do Waszej dyspozycji: 792-400-514, [email protected].

Udanego eksperymentowania życzy EduFun!