fbpx

Regulamin urodzin

Sądzisz, że widziałeś już każdą imprezę i nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć? Oznacza to tylko jedno - czas zaprosić nas do współpracy!

REGULAMIN URODZIN W CENTRUM EDUFUN INFORMACJE OGÓLNE

 1. Przyjęcie urodzinowe dla Waszej pociechy odbywa się w Centrum EduFun przy ul. Morskiej 5 w AquaParku w Redzie.
 2. Organizacja imprezy możliwa jest w terminach podanych na stronie.
 3. Jeśli będziecie chcieli zorganizować urodziny w innych dniach, lub godzinach – prosimy o kontakt, postaramy się dostosować do Waszych potrzeb.
 4. Opiekę nad uczestnikami imprezy urodzinowej sprawuje osoba dokonująca zgłoszenia lub inna osoba określona w Zgłoszeniu Urodzin.

REZERWACJA TERMINU URODZINEK

 1. Jak można zarezerwować termin? Mogą Państwo wysłać formularz na stronie internetowej (preferowana opcja), przybyć osobiście, zadzwonić pod numer:  792-400-514, lub napisać maila: [email protected].
 2. Podczas rezerwacji prosimy podać: termin, godzinę, temat, planowaną liczbę gości, poczęstunek, dodatkowe opcje, dane kontaktowe oraz co najważniejsze – kto jest solenizantem.
 3. Warunkiem potwierdzenia rezerwacji ustalonego terminu jest jego potwierdzenie przez nas oraz wpłata zadatku.
 4. Zadatek - trzeba go zapłacić najpóźniej 3 dni po wstępnym zarezerwowaniu urodzin. Możecie nas odwiedzić osobiście (w siedzibie Centrum EduFun, przy ul. Morska 5, 3 piętro AquaPark, w dni otwarcia Centrum, w godzinach 11.00 - 19.00). Dla zabieganych mamy inną opcję J przelew na konto
  • 88 1950 0001 2006 0411 9894 0002 Inter_Edu Dawid Kubacki, ul. Sędzickiego 1/15 84-100 Puck.
  • Żeby nic nam się nie pomyliło, przelew prosimy zatytułować:
  • Imię i nazwisko dziecka_data urodzin_temat np. Anna Kowalska_02.09.17_Pirackie odkrycia
 5. Zadatek wpłacony jest na konkretny termin i nie podlega zwrotowi w przypadku odwołania lub zmiany terminu.
 6. Mamy świadomość, że czasami zdarzają się wypadki losowe np. wyjazd – dlatego też zadatek możecie wykorzystać w innym celu (np. Półkolonie) jeśli urodzinki zostały odwołane nie później niż 14 dni przed uzgodnionym terminem przyjęcia.
 7. Dordzy Rodzice, na Salę Zabaw nie ma możliwości wnoszenia własnych piniat (ani innych atrakcji tego typu). 

CZAS TRWANIA PRZYJĘCIA URODZINOWEGO

 1. Czas trwania urodzin wynosi 2 godziny, licząc od ustalonej pory. W szczególnych przypadkach możliwe jest przedłużenie imprezy, jeśli nie będzie kolidowało to z harmonogramem kolejnych urodzin tego dnia. Wydłużenie czasu trwania imprezy odbywa się za dodatkową opłatą, po wcześniejszym uzgodnieniu.
 2. Prosimy o przybycie Solenizanta na urodzinki maksymalnie 10 minut przed wyznaczoną godziną rezerwacji urodzin i opuszczenie sali urodzinkowej najpóźniej 10 minut po zakończeniu przyjęcia. Prosimy o nieprzybywanie wcześniej, gdyż w tym czasie przygotowujemy dla Was sale.
 3. Rezerwujemy sobie prawo do zmiany tematu urodzin, lub poszczególnych eksperymentów, z przyczyn niezależnych od nas.

PŁATNOŚCI

 1. Kiedy wpłacić resztę? Płatność za organizację urodzinek pomniejszoną o wpłacony wcześniej zadatek prosimy uiścić najpóźniej w dniu urodzin.
 2. Ile to wszystko będzie kosztowało? Szczegóły dotyczące ceny oraz tego, co ważniejsze, czyli promocji, znajdziecie na naszej stronie. Możemy też opowiedzieć Wam o niej przez telefon (792-400-514).
 3. Na cenę urodzin składa się:
  • opłata za temat urodzin (cena obejmuje grupę do 15 dzieci, każde dodatkowe dziecko wiąże się z powiększeniem kwoty końcowej),
  • poczęstunek (cena liczona za faktyczną liczbę gości, ale nie mniejszą niż 10),
  • wszelkie dodatkowe atrakcje
  • prezenty niespodzianki dla gości lub tylko dla solenizanta (opcja dodatkowa)
  • obsługa administracyjna, obsługa animacyjna
  • przygotowanie sali
 4. Płatność za rodziców nie jest pobierana J
 5. Gwarancja ceny – cena za urodzinki ustalana jest w dniu potwierdzenia rezerwacji, i nie ulega zmianie nawet jeśli zmieni się cennik ogólny.

UCZESTNICY PRZYJĘCIA URODZINOWEGO

 1. Pomieszczenia: impreza odbywa się w: Salce Poczęstunkowej oraz w Laboratorium Eksperymentów. Dodatkowo dostępna jest również Sala Zabaw dla dzieci w pierwszej części urodzin (zobacz plan urodzinek).
 2. Drodzy rodzice, bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z planowaną listą uczestników, tak byście byli pewni, że żaden z zaproszonych gości oraz solenizant nie mają żadnych przeciwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w naukowych eksperymentach.
 3. Zdrowie i bezpieczeństwo dzieci są dla nas najważniejsze. Zatem pamiętajcie: każdy z Was ma obowiązek poinformowania nas o ewentualnych chorobach, zastrzeżeniach dotyczących diety lub innych istotnych informacjach związanych z zaproszonymi dziećmi. To Wy najlepiej wiecie, na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Informacja przekazywana jest drogą pisemną, na specjalnym formularzu.
 4. Przybywając na urodziny, poświadczacie, że solenizant oraz pozostałe dzieci nie cierpią na poważne choroby (z wyjątkiem wyraźnie wskazanych w Formularzu Urodzinowym), które mogą mieć jakikolwiek wpływ na przebieg programu, bezpieczeństwo dziecka oraz innych dzieci i osób trzecich, biorących udział w przyjęciu.
 5. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci wymagane jest, aby goście odwiedzający Centrum EduFun nie byli w trakcie choroby zakaźnej.
 6. Wszelkie zmiany dotyczące liczby gości należy zgłosić najpóźniej 1 dzień przed urodzinkami (nie licząc weekendów, czyli do piątku włącznie do godziny 15.00). W przypadku braku potwierdzenia przyjęcie przygotowywane jest zgodnie z liczbą osób podanych na zleceniu. My również staramy się zawsze do Państwa zadzwonić i potwierdzić szczegóły J
 7. W przypadku powiększenia liczby gości opłata pobierana jest za każdą kolejną osobę, zgodnie z cennikiem.

POCZĘSTUNEK

 1. Zapewniamy pyszny poczęstunek dla dzieci w opcji wybranej wcześniej przez opiekunów Solenizanta.
 2. Istnieje możliwość zorganizowania poczęstunku dla rodziców w kawiarni.
 3. Poczęstunek może być spożywany wyłącznie w Salce Urodzinowej.
 4. TORT – konieczne będzie okazanie paragonu poświadczającego miejsce zakupu, którego kserokopia pozostaje w siedzibie naszej firmy.
 5. Uwzględniając przepisy prawne, informujemy, iż nie ma możliwości przynoszenia na imprezę domowych wypieków.
 6. Nie ma możliwości wniesienia swojego poczęstunku na urodzinki. 

ODWOŁANIE TERMINU

 1. SYTUACJE LOSOWE – tak jak wspomniano w punkcie odnośnie zadatku, w przypadku zgłoszonej nam przez Państwa rezygnacji w ciągu 14 dni od daty odbycia urodzinek– zadatek jest możliwy do wykorzystania w innym terminie, również na inne atrakcje zapewniane przez EduFun. 
 2. REKLAMACJE - jeśli coś zrobiliśmy nie tak – bardzo prosimy, koniecznie nam o tym powiedzcie. Wiedza, co wymaga poprawy z naszej strony, pomaga nam to szybciej wdrożyć. Każda reklamacja rozpatrywana jest indywidualnie.
 3. SIŁA WYŻSZA - w przypadku takich sytuacji jak klęski żywiołowe, żałoba narodowa, lub inne zdarzenia wynikające z faktu działania siły wyższej urodziny przekładane są na inny termin.

DANE OSOBOWE I WIZERUNEK

  1. Drodzy Rodzice, zamawiając urodzinki w Centrum EduFun wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych swoich oraz swojego dziecka. Dane będą przetwarzane przez Organizatora - Administratora danych. Podanie danych osobowych przez Państwa jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji zamówienia. Zapoznaj się koniecznie z polityką prywatności, by dowiedzieć się o przysługujących Wam prawach.

 

 • Teren Obiektu jest objęty monitoringiem. Monitoring nie będzie naruszał dóbr osobistych Gości. Wchodząc na teren Obiektu, Goście wyrażają zgodę na zapis wizerunku Gości i osób znajdujących się pod ich opieką oraz na rozpowszechnianie ww. wizerunku dla celów promocyjnych Centrum EduFun.
 • Zapewniamy relację fotograficzną z uroczystości, jednak nie wpływa ona na cenę. W przypadku uszkodzenia sprzętu, lub innych sytuacji losowych, może się zdarzyć, iż takich zdjęć nie będziemy mogli do Państwa przesłać.
 • Zdjęcia może wykonywać również opiekun solenizanta.
 • FILMOWANIE: prosimy nie filmować sal, programu, oraz dzieci.

WAŻNE INFORMACJE, ZGODY

 

 1. Kochani Rodzice! Organizując dla swoich pociech urodzinki w EduFun wyrażacie zgodę na jego uczestnictwo we wszystkich atrakcjach i niespodziankach, które zaplanowaliśmy. A planów mamy mnóstwo!
 2. Standardowo – ten regulamin jest integralną częścią Zamówienia Urodzinek w EduFun, i oświadczacie Państwo, że się zapoznaliście i będziecie go przestrzegać.
 3. W różnych salach tematycznych obowiązują dodatkowe regulaminy.
 4. Uff… staraliśmy się opisać w miarę możliwości wszystko to, co najważniejsze. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania lub sugestie - dzwońcie albo piszcie J Jesteśmy do Waszej dyspozycji: 792-400-514, [email protected].
 5. Po urodzinkach zapytamy Was Drodzy Rodzice o wrażenia. Bądźcie szczerzy! Pochwały nas uskrzydlą, a spostrzeżenia pomogą dalej się rozwijać!
 6. Udanego urodzinowego eksperymentowania życzy EduFun!